Instruktorzy

Sławomir Listkiewicz VI Dan

Treningi Taekwon-do rozpocząłem w roku 1986 w sekcji Taekwon-do Klubu Częstochowianka. Moim pierwszym trenerem był Maciek Wolański. Ze względu na zmiany miejsc zamieszkania, trenowałem następnie w klubach we Wrocławiu i w Warszawie. W roku 2000 rozpocząłem treningi w Warszawskiej Akademii Taekwon-do Hwa-Rang, następnie w Warszawskim Klubie Taekwon-do. W roku 2009 uzyskałem stopień Instruktora dyscypliny sportu Taekwon-do ITF, a w 2019 trenera Taekwon-do. Obecnie posiadam stopień mistrzowski VI DAN.

Jestem również doktorem nauk ekonomicznych. Specjalizuję się w finansowaniu infrastruktury technicznej gospodarki, ekonomii rozwoju i partnerstwie publiczno-prywatnym. Jestem dyrektorem w Banku Pekao SA i zajmuję się finansowaniem przedsięwzięć infrastrukturalnych.

slawek-cut

Artur Rogalski V Dan

Swoją przygodę z Taekwon-do zacząłem w roku 1995 w Ognisku TKKF  Taekwon-do Mokotów. Treningi prowadził Grzegorz Wyszomierski. Od roku 1997 do 2012 trenowałem w Warszawskiej Akademii Taekwon-do Hwa-Rang oraz w Warszawskim Klubie Taekwon-do. W roku 2009 uzyskałem stopień Instruktora dyscypliny sportu Taekwon-do ITF. Obecnie posiadam stopień mistrzowski V DAN.

Na co dzień jestem związany ze sportem. Pracuję jako instruktor kulturystyki na hali sportowej. Zajmuję się także szkoleniami służb ochrony. Posiadam również stopień V DAN Combat Hosin Sul.

artur-cut